CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Raciborza i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:31 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy fachowe usługi rolnicze tudzież dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie czynione profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników tudzież wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w granicach przewozu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zaobserwowane na okręgu Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju bądź ściąganie spoza krawędzi do Polski.
102734
Ogłoszeń
102
Miast
4524
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.