CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Raciborza i okolicy

Praca sezonowa, okolice Głubczyc- Operator wózka widłowego OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 5, 2019 09:45 - Dam pracę - Głubczyce

20.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce wykonywania pracy: Głubczyce, woj. opolskie

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego spalinowego
- załadunek i rozładunek dostaw
- dostawa materiałów pod linię produkcyjną
- kontrola stanów magazynowych
- dwuzmianowy system pracy (7:00-19:00, 19:00-7:00)

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- gotowość do pracy zmianowej
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- komunikatywność, silna motywacja i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe
- umowę zlecenie
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zwrot kosztów uzyskania uprawnień na wózki widłowe
- ciepły posiłek w ciągu dnia

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: katarzyna.s@lusthr.pl

W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
tel. 533 341 312
102917
Ogłoszeń
102
Miast
4531
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych