Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Najlepsze czapki zimowe - Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 12, 2021 15:34 - Moda i uroda - Modlniczka
79.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma SuperSklep to sklep internetowy oferujący wyłącznie obuwie i odzież najlepszych marek m. in. Vans, Converse, Supra, DC, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą również tych o mocno wyrafinowanym guście. Sama oferta jest na tyle szeroka, że zawsze znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma rozdziela się na 5 głównych sekcji reprezentujacych 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów internetowych utożsamianych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych kontrahentów. Każda z sekcji oferuje w swoim asortymencie wiele akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z atrakcyjnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą miejską i sportami ekstremalnymi to obowiązkowo musi zapoznać się z całą tą ofertą nieco bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.